HomeAlfa Laval

alfa laval logo

Náhradné diely Alfa Laval vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradné diely Alfa Laval

Alfa Laval je uznávaná medzinárodná spoločnosť a celosvetový líder v oblasti technológií prenosu tepla, separácie a prepravy kvapalín. Vďaka svojim významným míľnikom sa stala jedným z najznámejších poskytovateľov týchto technológií.

Alfa Laval je popredným svetovým dodávateľom vysokokvalitných produktov na prenos tepla, separáciu a manipuláciu s kvapalinami. Na základe týchto výrobkov sa spoločnosť Alfa Laval snaží pomáhať zvyšovať produktivitu a konkurencieschopnosť svojich zákazníkov v rôznych priemyselných odvetviach na celom svete. Definujeme ich výzvy a dodávame udržateľné výrobky a riešenia, ktoré spĺňajú ich požiadavky – najmä v oblasti energetiky, životného prostredia, potravinárskeho a námorného priemyslu.

Prenos tepla

Výmenníky tepla Alfa Laval sú zariadenia, ktoré prenášajú teplo alebo chlad medzi dvoma rôznymi kvapalinami. Používajú sa na recykláciu tepla, optimalizáciu spotreby energie, zníženie nákladov a zníženie vplyvu na životné prostredie.

Separácia

Separačná technológia sa používa na oddelenie kvapalín a pevných látok od iných kvapalín alebo plynov. Patria sem vysokorýchlostné doskové odlučovače, dekantačné odstredivky, filtre, sitá a membrány.

Doprava kvapalín

Poskytujeme sortiment čerpadiel, ventilov, zariadení na čistenie nádrží a inštalačných materiálov pre potravinársky a farmaceutický priemysel, ako aj čerpacie systémy pre námorný priemysel.

Produkty Alfa Laval

vymeniky tepla alfa laval
ventily alfa laval
separacia alfa laval
cerpadla alfa laval