HomeCipriani

cipriani

Náhradné diely Cipriani vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradné diely Cipriani

Spoločnosť Cipriani PHE Srl, založená vo Verone v roku 1987, je prvým výrobcom doskových tepelných výmenníkov s tesnením „made in Italy“.

Efektívne procesy, neustále investície do výskumu a na mieru šitý prístup k výrobe sú naším nezameniteľným podpisom.

Po štyridsiatich rokoch skúseností s touto špecifickou technológiou sme dnes súčasťou priemyselnej skupiny SFPI: príležitosť, ktorá uznáva hodnotu nášho povolania byť vždy zodpovedný z priemyselného hľadiska. Pracujeme s poctivosťou a odhodlaním k neustálemu zlepšovaniu za účelom naplnenia potrieb neustále sa meniaceho medzinárodného trhu. Robíme to prostredníctvom vynikajúcich produktov a služieb, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy.

História Cipriani

1987

Cipriani PHE bola založená vo Verone. Tu sme napísali prvé kapitoly histórie, ktorá hovorí o efektivite, vášni a udržateľnosti.

2007

CIAT: príslušnosť k francúzskej skupine CIAT upevnila naše know-how v oblasti výmeny tepla a otvorila nám medzinárodný rozmer.

2016

CARRIER: V americkej nadnárodnej spoločnosti sme našli nového ducha: menovite Kaizen, ktorý nás tlačí na zlepšenie každý deň.

2019

SFPI: pripojením k francúzskej skupine SFPI sme sa začali pripravovať na budúcnosť neustáleho rastu a inovácií, so zodpovednými priemyselnými voľbami v každej z našich činností.

Produkty Cipriani

doskovy tepelny vymennik
doskove tepelne vymenniky