HomeSondex

sondex logo

Náhradné diely Sondex vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

SONDEX – Tradičné doskové výmenníky tepla

Tradičné doskové výmenníky tepla SONDEX® sú vhodnou voľbou pre štandardné použitie. Všestranný dizajn a vysoká tepelná účinnosť z nich robí perfektné riešenie pre širokú škálu aplikácií.

Čo to pre vás znamená?

Špecializujeme sa na vývoj doskových výmenníkov tepla v úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi. Pretože rozumieme procesu za vašimi aplikáciami, každé riešenie je prispôsobené a nakonfigurované tak, aby vyhovovalo vám a vášmu podnikaniu.

Naše rozsiahle portfólio dosiek a možností vzorov zaisťuje, že vždy máme riešenie presne pre vás. Naše vzory vytvárajú ideálne turbulentné prúdenie a čo najlepšie využívajú dostupnú tlakovú stratu pre akúkoľvek prevádzku.

Vždy efektívna voľba

Pokiaľ je to možné, navrhujeme jednopriechodové riešenia, pretože sú preferovanou voľbou pre takmer všetky úlohy. So všetkými prípojkami na hlavici nie je nutné odpájať výmenník tepla od potrubia na vykonávanie kontroly, čistenia alebo servisu. Použite výmenník tepla SONDEX® pre jednoduchú, rýchlu a jednoduchú inštaláciu a údržbu.

S minimálnymi požiadavkami na priestor, výrazne nižšou spotrebou energie a zníženým počtom dosiek potrebných pre optimálny výkon sú tepelné výmenníky SONDEX® navrhnuté s ohľadom na zajtrajšok.

SONDEX® Vzory voľného toku

Vzor SONDEX® Free Flow je navrhnutý na úpravu médií, ktoré nie sú vhodné pre bežné výmenníky tepla kvôli vysokej viskozite, obsahu vlákien a častíc alebo značnému riziku znečistenia.

Produkty Sondex

doskove vymenniky tepla
doskový výmenník tepla
vymennik tepla doskovy
doskove vymenniky tepla sondex
doskove vymenniky tepla