HomeCiat

ciat

Náhradné diely Ciat vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradné diely Ciat

Ciat je európsky líder v oblasti vykurovania, chladenia a kvality vnútorného vzduchu

CIAT navrhuje, vyrába a predáva riešenia pre rezidenčný, terciárny, zdravotnícky a priemyselný sektor. Jeho aktivity sú založené na optimalizácii úrovne spotreby energie a zlepšovaní kvality ovzdušia a komfortu v budovách.

CIAT, hlavný hráč v sektore tepelných čerpadiel, chladenia a vzduchotechniky, vynachádza čistejšie, ekonomickejšie a bezpečnejšie riešenia. Skupina je tiež pevne odhodlaná chrániť životné prostredie, čo je hlavnou súčasťou jej stratégie rozvoja.

Priemyselná dokonalosť, záruka kvality a odbornosti

Francúzske odborné znalosti a výroba sú charakteristické znaky kvality produktov a riešení CIAT na celom svete.

Skupina, ktorá sa rozhodne díva dopredu s rozsiahlym strategickým plánom rozvoja, dobýva nové trhy vďaka inovatívnemu sortimentu produktov a systémov a výkonnej priemyselnej organizácii.

Inovácia, sila skupiny, ktorá predbehla svoju dobu

Naši inžinieri a technici pracujú v srdci jedného z najväčších súkromných výskumných a inovačných centier v Európe a navrhujú produkty a systémy, ktoré už dnes dokážu uspokojiť potreby zajtrajška. Dodržiavajú zásady ekologického dizajnu, aby pomohli zabezpečiť súlad s environmentálnymi predpismi a certifikáciami.

Ciat po vašom boku už viac ako 80 rokov

S viac ako 80-ročnými skúsenosťami sa CIAT zaviazal zabezpečiť, aby ste každý deň zažili maximálny komfort. Skutočnosť, že získala certifikáciu ISO 14001 a OHSAS 18001, potvrdzuje vysoké environmentálne štandardy jej produktov, služieb a výrobných procesov.

Viac než len široký sortiment vybavenia. CIAT vám ponúka odbornú podporu pre trvalo udržateľné riešenia, ktoré zaručia komfort, kvalitu vzduchu a energetickú optimalizáciu. Skupina vám môže tiež poradiť pri vývoji vašej environmentálnej politiky a pomôcť vám splniť výzvu nových nariadení.

Produkty Ciat

vymenniky tepla ciat
ciat tepelny vymennik
vymenniky tepla ciat
vymenniky tepla ciat
vymennik tepla
vymenniky tepla
vymenniky tepla
vymenniky tepla