HomeFischer

fisher

Náhradné diely Fischer vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradné diely Fischer Machinery

Medzinárodne angažovaná strojárenská a strojná spoločnosť zameraná na riešenie špecifických zákazníckych výziev v systémoch tepelného spracovania. Náš vysoko kvalifikovaný tím inžinierov spolu s našimi motivovanými zamestnancami každý deň rieši výzvy, ktoré na nás naši klienti kladú. So znalosťami získanými mnohoročnými skúsenosťami spojenými s uspokojením z inovácií sme schopní postaviť systémy rôznej veľkosti a zaručiť ich vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Významným faktorom je naša vlastná konštrukcia, plánovanie a výroba – často v kombinácii so špecializovaným náradím – ktoré tvoria základ na výrobu hospodárnych strojných a systémových riešení.

V závislosti na veľkosti, aplikácii a požiadavkách na výkon ponúkame nielen stroje a systémy, ale aj efektívnu cestu k ekonomickému riešeniu pri minimalizácii jeho dopadu na životné prostredie.

Vďaka nášmu rozsiahlemu skladu plnému náhradných dielov ponúkame diely pre všetky stroje, zariadenia a systémy, ktoré sme v posledných desaťročiach postavili. Rýchle dodanie dielov a najlepšie vyškolení servisní technici sú pripravení pomôcť našim zákazníkom s inštaláciou a údržbou.

Pre našich zákazníkov v potravinárskom, chemickom, oceliarskom a celulózovom priemysle, rovnako ako vo vykurovacej a solárnej technike, pokrývame širokú škálu produktov.

História Fischer

1933

Pán (Dipl.-Ing.) Ernst Fischer založil rakúsku spoločnosť Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH. Na počiatku vyrábal tento strojársky stroj najrozmanitejšie stroje pre potravinársky priemysel. Vlastná výroba v spojení s kompetentnými inžinierskymi zručnosťami už vtedy umožňovala poskytovať zákaznícky špecifickú a na mieru šitú konštrukciu, ktorá dnes zostáva jednou z jej najväčších predností.

1945

Spoločnosť sa rozhodla špecializovať na výrobu doskových výmenníkov tepla a odstredivých čerpadiel pre potravinársky priemysel, najmä nápojový priemysel. V dôsledku toho bola FISCHER jednou z prvých spoločností na svete, ktorá vyrábala doskové výmenníky tepla pre potravinársky priemysel.

Počnúc 60. rokmi, kedy nastúpila druhá generácia, mohli byť predajné aktivity rozšírené za hranice Rakúska do celej Európy.

1964

Bola postavená ďalšia továreň v Ebreichsdorfe, 28,6 míľ južne od Viedne. Tu sa dnes nachádza sídlo spoločnosti.

V 80. rokoch spoločnosť postupne prevzala tretie generácie. Tým začali počiatočné aktivity na rozšírenie predajnej siete po celom svete.

Od roku 1997 vedie spoločnosť Dr. techn. Harald Fischer, Ing. Bernhard Fischer a Dipl.-Ing. (FH) Herbert Fischer. Pod týmto novým vedením boli nielen vylepšené doskové výmenníky tepla z hľadiska konštrukcie a výkonu, ale navyše bolo založené oddelenie procesnej technológie. Špecializuje sa na návrh a výrobu polo- a plne automatických pasterizačných systémov v súlade s požiadavkami potravinárskeho priemyslu.

Neustálym vývojom, výskumom a z toho vyplývajúcimi inováciami sa dnešnému manažmentu podarilo rozšíriť spoločnosť Fischer Machinery and Apparatus Construction Company na skutočne medzinárodný podnik s najmodernejšou výrobou a celosvetovou predajnou sieťou. Dôsledný vývoj produktov po niekoľko desaťročí zaisťuje našim zákazníkom najvyššiu kvalitu, presnosť a spoľahlivosť.

Sme potešení, že vďaka neustálemu technickému a obchodnému zlepšovaniu, nehovoriac o našej citlivosti k životnému prostrediu, sú naše produkty teraz jedny z mála na špičke medzinárodného trhu.

Produkty Fischer

doskovy vymennik tepla fisher
vymennik tepla fisher
vymennik tepla doskovy
fisher vymenniky tepla