HomePasilac

pasilac logo

Náhradné diely Pasilac vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

Náhradné diely Pasilac

Inovačné centrum SPX Flow v Silkeborgu sa zameriava na poskytovanie vhodných presných testov v potravinárskom a nápojovom priemysle.

Návrh, vývoj a optimalizácia procesu výroby potravín a nápojov si vyžaduje širokú škálu moderných výrobných zariadení. Inovačné centrum Silkeborg je implicitne navrhnuté tak, aby zákazníkom poskytovalo presné nástroje na optimalizáciu ich produktov a procesov. Centrum ponúka kompletné sady škálovateľných testovacích zariadení pre mliekarenský, potravinársky a nápojový priemysel. Laboratórium inovačného centra je tiež hlboko prepojené s radom kontrol v priebehu celého procesu. Tento integrovaný systém umožňuje detailnú analýzu procesov a testovania produktov.

APV je zavedeným starým dedičstvom inžinierov. Spoločnosť APV, ktorá sa zaoberá trhmi potravín/nápojov, mliečnych výrobkov, liečiv a zdravotníckych výrobkov, ponúka riešenie pre automatizáciu a vývoj inžinierskych procesov.

Tieto priemyselné riešenia kombinujú širokú škálu výmenníkov tepla (pre odparovanie, pasterizáciu a UHT), čerpadiel (pozitívne, odstredivé), ventilov, miešačov a homogenizátorov, ktoré vyrábame v mnohých prevedeniach, ktoré zvýšia účinnosť systému po celú dobu ich životného cyklu. Tieto výkony pokrývajú pôvodné spustenie systému, inštaláciu zariadenia, modernizáciu a prípadné vyradenie z prevádzky, rovnako ako optimalizáciu závodu.

Riešenia priemyselných procesov APV sú lídrami v prevádzkovom výkone a konzistencii.

Okrem výkonu, sú integrované popredajné služby APV za účelom zaistenia bezpečnosti a efektivity.

Produkty Pasilac

vymennik tepla apv
ventily apv
homogenizatory apv
odstredive cerpadlo apv
rada mixeru flex mix
tepelne vymenniky apv