HomeThermowave

thermowave logo

Náhradné diely Thermowave vám dodá spoločnosť:

HXH s.r.o.
Sedmikrásková 2158/1
955 01 Topoľčany
Slovenská republika

Tel.: +421 911 511 555
E-mail: info@hxh.sk

IČO: 48309257
IČ DPH: SK2120126767

História Thermowave

Gesellschaft für Wärmetechnik mbH v Berga (Sasko Anhaltsko) vyvíja, vyrába a predáva doskové výmenníky tepla pre priemysel a obchod od roku 1992.

Spoločnosť bola v zásade založená s pomocou inštitucionálnych akcionárov, čo umožnilo spoločnosti Thermowave a jej produktom vstúpiť na veľmi vnímavý trh. Doskové výmenníky tepla od spoločnosti thermowave, uvádzané na trh pod názvom thermoline, sú zavedenými hráčmi na nemeckom i medzinárodnom trhu. Na celom svete je v prevádzke viac ako 40 000 termolinkových doskových výmenníkov tepla. Vyrába sa v závode Berga v Nemecku pomocou moderných výrobných metód.

Thermowave je držiteľom všetkých potrebných certifikátov (napr. ISO 9001/2000, PED 97/23 EC, ASME U&UM Stamp).

Kvalifikovaný a motivovaný personál zaisťuje trvalo vysokú úroveň kvality všetkých produktov v prospech našich zákazníkov. Naše skúsenosti v oblasti priemyselného prenosu tepla nám umožňujú spolupracovať s vami, našimi zákazníkmi, na vývoji nových inovatívnych produktov, ktoré uvedieme na trh. Stanovili sme si výzvu zaručiť vám prvotriednu podporu, od optimalizovanej a prispôsobenej konfigurácie až po akékoľvek servisné požiadavky, ktoré môžete mať. Naša doživotná záruka dostupnosti náhradných dielov pre vaše prístroje zaisťuje ekonomickú životaschopnosť a vysokú dostupnosť pri použití termolínových doskových výmenníkov tepla.

V našej viac ako 20-ročnej firemnej histórii sme vždy sledovali našu víziu a poslanie a snažili sa dosiahnuť najvyššiu spokojnosť zákazníkov. Pri všetkých našich každodenných činnostiach rešpektujeme hodnoty stanovené v našej vízii a poslaní, ako je úctivá spolupráca a tolerancia.

Thermowave GmbH je popredným výrobcom doskových výmenníkov tepla konfigurovaných podľa zákazníckych špecifikácií v širokej škále materiálov, konštrukcií rámov a veľkostí. Jej sídlo je v Berge na polceste medzi Göttingenom a Lipskom. Portfólio produktov pokrýva všetko od štandardných výmenníkov tepla pre aplikácie HVAC až po vysoko špecializované prístroje na priemyselné chladenie, potravinársky a nápojový priemysel, chemický a spracovateľský priemysel a energetiku. Všetky produkty sú „Made in Germany“ a sú testované v internom testovacom zariadení. Tento postup bol certifikovaný nezávislou nemeckou technickou inšpekciou TÜV. Viac ako 20 rokov skúseností a neustály vývoj zaisťujú vysoký štandard kvality.

Rovnako ako Güntner GmbH & Co KG, popredný svetový výrobca komponentov pre chladenie a klimatizáciu, JAEGGI Hybridtechnologie AG a produkty a riešenia basetec, patrí aj Thermowave do Güntner Group. Ako dcérske spoločnosti A-HEAT Allied Heat Technology AG so sídlom vo Viedni tieto spoločnosti ťažia z prenosu informácií a know-how, ktoré dávajú členom skupiny rozhodujúce impulzy zo synergických efektov.

Produkty Thermowave

doskové výmenníky tepla
výmenník tepla doskový
výmenník tepla doskový
výmenník tepla doskový thermowave